stage_image1_lg
ContiGarant

Vaša istota na cestách
– peniaze späť pri poškodení pneu.

stage_image2_lg
ContiGarant

Vaša istota na cestách
– peniaze späť pri poškodení pneu.

Registrácia pneu
stage_image1_lg
Žiadosť o garanciu
stage_image2_lg

Čo je ContiGarant

ContiGarant je najlepšia rozšírená záruka, garančný program spoločnosti Continental pre majiteľov osobných, SUV a 4x4 pneumatík značky Continental. V prípade neopraviteľného poškodenia pneumatík, pri dodržaní stanovených podmienok, garantuje spotrebiteľovi vrátenie plnej nákupnej ceny pneumatík.

Vzťahuje sa na osobné, SUV a 4x4 bezdušové pneumatiky značky Continental. V prípade neopraviteľného poškodenia,vzniknutého pri bežnej prevádzke, ktorá znemožňuje ďalšie použitie pneumatiky v prevádzce, ako je napr. roztrhnutie bočnice pneu o cudzí predmet, poškodenie o obrubník, prepichnutie väčšieho priemeru, prerazenie pneumatiky atď., uplatnite výhody programu ContiGarant a pomocou jednoduchých krokov získajte späť peniaze za poškodené pneumatiky.

Registrácia do programu musí byť vykonaná do 30tich dní od prvého nazutia pneumatík na vozidlo u zmluvného partnera usporiadateľa. Zoznam zmluvných partnerov je uvedený na webových stránkach programu contigarant.sk.

Platí od 1. 9. 2016 na pneumatiky kúpené a obuté u vybraných predajcov a vo vybraných servisoch pri minimálnej zostatkovej hĺbke dezénu 4 mm u letných aj zimných pneumatík.

ContiGarant je možné uplatniť v priebehu 12 mesiacov od dátumu prvého obutia pneumatiky na vozidlo spotrebiteľa.

Program sa vzťahuje na zákazníkov, ktorí nakúpili pneumatiky na základe riadneho daňového dokladu a ten na mieste riadne zaplatili peňažnými prostriedkami v hotovosti alebo bezhotovostnou platbou pomocou platobnej karty.

 

Vyhľadať predajcu

Vyhľadať servis